Menu

Suplementy diety pomagające spalać tłuszcz?

0 Comment

Spalacze tłuszczu: działanie?
Spalacze tłuszczu to środki, których rolą jest zwiększenie tempa spalania niechcianej tkanki tłuszczowej. Dostępne aktualnie spalacze tłuszczu odznaczają się dwukierunkowym działaniem. Zwiększają produkcję ciepła. Poprawiają również wydolność organizmu dzięki czemu możliwy jest intensywniejszy wysiłek fizyczny. Stawiając spalacze tłuszczu, trzeba jednak pamiętać, że zawsze muszą być połączone z treningiem i zbilansowaną dietą. W przeciwnym razie trudno oczekiwać spektakularnych efektów.

Spalacze tłuszczu: najczęściej stosowane składniki .

Oferowane teraz na rynku spalacze tłuszczu to charakteryzujące się wysoką jakością suplementy diety, które cechują się zawartością substancji, których cechą typową jest silne działanie. To właśnie one sprawiają, że osoby sięgające po spalacze tłuszczu osiągają wymarzone efekty. Do najczęściej dodawanych do spalaczy tłuszczu substancji zalicza się:
-kofeinę;
-L-karnitynę;
-zieloną herbatę;
-kapsaicynę;
-zieloną kawę;
-johimbinę.

Kofeina: nie tylko w kawie
Kofeina to bardzo dobrze znana substancja, którą charakteryzuje działanie pobudzające organizm. Sprawia, że znika zmęczenie. Dla osób walczących z niechcianą tkanką tłuszczową kofeina ma bardzo duże znaczenie. Sprawia bowiem, że tempo przemian metabolicznych zostaje zwiększone. Kofeina sprawia, że nasze ciało zużywa znacznie więcej energii. To właśnie dlatego po kofeinę sięgają z chęcią producenci opisywanych suplementów diety https://www.steroid.pl/.

L-karnityna
Jest to substancja świetnie sprawdzająca się w spalaczh tłuszczu . Sprawia ona, że nasz organizm o wiele efektywniej radzi sobie z kwasami tłuszczowymi. Dzięki niej dochodzi do rozpadu kwasów tłuszczowych , które budują tkankę tłuszczową.

Zielona herbata nie tylko do picia
Zielona herbata jest bardzo silnie działającym antyoksydantem, który rewelacyjnie sprawdza się także w spalaczach tłuszczu. Dodatek zielonej herbaty to jeszcze szybciej przebiegająca termogeneza. W konsekwencji nasz organizm znacznie szybciej spala tkankę tłuszczową. Powinno się dodać, że zielona herbata wykazuje również działanie pobudzające. Z jej pomocą można walczyć z nadmierną sennością.

Kapsaicyna
To substancja, która z pewnością bardzo dobrze znana jest wszystkim zwolennikom ostrych przypraw. Znajduje się w ostrej papryce i to właśnie dzięki niej tak porządnie piecze ona nasz język. Kapsaicyna sprawia, że tempo metabolizmu staje się zdecydowanie szybsze. Jej dodatek do spalaczy tłuszczu to również znacznie większy wydatek energetyczny organizmu.

Zielona kawa
To substancja, której rola w walce z nadmierną tkanką tłuszczową jest obecnie naprawdę ogromna. Dzięki niej podczas aktywności fizycznej zużywamy zdecydowanie więcej energii, co oznacza większą ilość spalanych kalorii. Wszystko za sprawą substancji, jaką jest kwas chlorogenowy, który obecny jest w zielonej kawie. Zielona kawa coraz częściej stanowi dodatek do spalaczy tłuszczu.

Dodaj komentarz